سینه مرغ نصف یک عدد

روغن         ۱ قاشق غذاخوری

قارچ          ۲۰۰ گرم

سیب زمینی             ۲ عدد

گوجه       ۱ الی دو عدد

پیاز درشت               ۱ عدد

تخم مرغ   ۳ عدد

ذرت          ۳ قاشق غذاخوری

نمک و ادویه دلخواه ( فلفل، زردچوبه، آویشن)            به مقدار لازم

پنیر پیتزا به مقدار لازم

اول نصف سینه مرغ رو با یک عدد پیاز خرد شده و یک قاشق روغن روی حرارت تفت میدیم تا تغییر رنگ دهد و بعد نمک و فلفل سیاه یا هر ادویه دلخواهی به مرغ اضافه می‌کنیم و در نهایت آب جوش میریزیم و اجازه میدیم بپزه. بعد از پخت میذاریم مرغ کمی خنک بشه و با چاقو تکه تکه می‌کنیم. سیب زمینی ها رو نگینی خرد میکنیم و داخل تابه با روغن سرخ میکنیم وقتی آماده شد سیب زمینی ها رو برمیداریم. ( به کمک کفگیر سوراخ دار تا کاملا از روغن جدا بشه) و داخل همون تابه و روغن، پیاز های ریز خرد شده رو میریزیم و اجازه میدیم طلایی بشه.

بعد قارچ رو به پیازها اضافه میکنیم و حرارت رو کمی بالا میبریم. اگر از قارچ تازه استفاده می کنید یک قاشق آبلیمو هم اضافه کنید تا رنگ قارچ ها تیره نشود ولی اگه از قارچ پخته استفاده می کنید نیازی نیست.

وقتی آب قارچ ها کشیده شد و پخت، حرارت رو کم میکنیم. ( هنگام پخت قارچ تازه همواره از حرارت بالا استفاده میکنیم تا مانع آب انداختن زیاد قارچ ها بشه و حتما آبلیمو میزنیم تا قارچ ها سیاه رنگ نشن). گوجه نگینی خرد شده و ذرت رو هم اضافه می‌کنیم و تفت میدیم تا گوجه ها بپزه. سیب زمینی های پخته و مرغ پخته و خرد شده رو اضافه میکنیم و نمک و ادویه های دلخواه رو هم میزنیم و کاملا مخلوط میکنیم

تخم مرغ ها رو داخل کاسه ای با چنگال میزنیم تا از حالت لختگی خارج شوند و کمی کف کنند. مواد رو داخل تابه با قاشق کاملا صاف میکنیم و تخم مرغ ها رو روی مواد میریزیم.

اجازه می دهیم تا تخم مرغ‌ها همه جای مواد پخش شود. در تابه رو میذاریم و اجازه میدیم با حرارت، کم تخم مرغ ها کاملا بپزن ( چون همه مواد از قبل پخته فقط تخم مرغ ها نیاز به پختن دارن) وقتی تخم مرغ ها پخت، روی اون پنیر پیتزا میریزیم و در فر قرار میدیم و گریل رو روشن میکنیم تا زمانی که پنیر کاملا آب بشه و طلایی رنگ شود. در آخر ( املت) رو با گوجه و ریحان و جعفری خرد شده و سس قرمز سرو میکنیم.