بادمجان    ۴ عدد

کدو سبز   ۴ عدد

هویج        ۴ عدد

لوبیا سبز  ۳۰۰ گرم

پیاز          ۱ عدد

سینه مرغ ۳۰۰ گرم

ماست چکیده           ۱۰ قاشق غذاخوری

سس مایونز               ۲ قاشق غذاخوری

سیر          ۲ حبه

مغز گردو  ½ پیمانه

پیاز داغ    به مقدار کافی

نمک، فلفل سیاه و زردچوبه     به مقدار کافی

در ابتدای کار سینه مرغ را به همراه مقداری نمک، فلفل سیاه و پیاز درون یک قابلمه مناسب ریخته، سپس به اندازه‌ ای که روی سینه مرغ را بگیرد به قابلمه آب می‌ افزاییم. حالا قابلمه را روی حرارت گذاشته و اجازه می دهیم سینه مرغ به مدت ۴۵ دقیقه تا یک ساعت درون آب جوش بماند تا کاملا پخته شود، سپس به صورت ریش ریش خرد می کنیم. در ادامه لوبیا سبز را به اندازه یک بند انگشت خرد می کنیم

حالا پوست بادمجان ها را به همراه کدو سبز و هویج جدا کرده و به صورت دلخواه خرد می کنیم. در ادامه بادمجان ها را به همراه کدو سبز به صورت جداگانه درون یک تابه مناسب و با مقدار کمی روغن مایع سرخ می کنیم. در ادامه هویج و لوبیا سبز را ابتدا به صورت آب پز، نیم پز کرده، سپس به صورت جداگانه سرخ می کنیم. حالا بادمجان را به همراه کدو سبز، لوبیا سبز، سینه مرغ و مقداری پیاز داغ درون یک کاسه مناسب ریخته و به خوبی مخلوط می کنیم.

در این مرحله سیر را با دندانه های ریز رنده، رنده کرده و به همراه سس مایونز و ماست چکیده درون یک کاسه مناسب می ریزیم و به خوبی مخلوط می کنیم. حالا یک ردیف از مخلوط خوراک درون ظرف مورد نظرمان می ریزیم. در ادامه روی خوراک مقداری از مخلوط سس ریخته و به خوبی پخش می کنیم، سپس این مراحل را به همین ترتیب تکرار می کنیم تا مواد تمام شوند. در نهایت روی خوراک را به دلخواه با لوبیا سبز، گردو و پیاز داغ تزئین می کنیم.