شیر پرچرب              ۱ لیتر

آرد                        ¾ پیمانه

شکر                        ¼ پیمانه

نمک                      ¼ پیمانه

کره                         ۱۰۰ گرم

وانیل                      ¼ قاشق چایخوری

پودر دارچین             به مقدار کافی

شکر دانه ریز             به مقدار کافی

کره                      به مقدار کافی

ابتدا آرد را درون الک می ریزیم، سپس درون یک کاسه مناسب الک می کنیم. در ادامه شکر را به همراه نمک و وانیل درون کاسه حاوی آرد الک شده اضافه می کنیم، سپس مخلوط می کنیم. در این مرحله کره را روی حرارت غیر مستقیم بخار کتری بنماری می کنیم تا ذوب شود. در ادامه کره ذوب شده را درون مخلوط آرد می ریزیم، سپس با همزن دستی هم می زنیم تا گلوله های آرد کاملا باز شود.

حالا شیر را درون یک قابلمه مناسب می ریزیم و روی حرارت ملایم قرار می دهیم، سپس به صورت مداوم هم می زنیم و اجازه می دهیم شیر به نقطه جوش برسد. در ادامه زمانی که شیر جوش آمد از روی حرارت بر می داریم. در این مرحله شیر را به صورت داغ درون مخلوط آرد و کره اضافه می کنیم، سپس مخلوط می کنیم. در ادامه مجددا ترکیب مواد را درون قابلمه بر می گردانیم، سپس روی حرارت ملایم قرار می دهیم و به صورت مداوم هم می زنیم.

حالا به هم زدن مایه پودینگ نروژی ادامه می دهیم تا به غلظت مطلوب برسد. در ادامه ظرف های سرو پودینگ را انتخاب می کنیم، سپس زمانی که پودینگ به غلظت مطلوب رسید، قابلمه را از روی حرارت بر می داریم. در این مرحله مایه پودینگ نروژی را به صورت داغ درون ظرف های مورد نظرمان می ریزیم، سپس به دلخواه مقداری کره را روی حرارت غیر مستقیم بخار کتری قرار می دهیم و بنماری می کنیم و برای تزیین روی پودینگ می ریزیم. در نهایت مقداری پودر دارچین و شکر دانه ریز روی پودینگ می ریزیم و به مدت ۱ ساعت درون یخچال قرار می دهیم تا خنک شود.