رشته ور میشه ۵۰۰ گرمی         ۱ بسته

تخم مرغ                               ۴ عدد

سینه مرغ پخته شده               ۲۰۰ گرم

قارچ خرد شده                        ۸ عدد متوسط

سوسیس خرد شده                 ۲ عدد

فلفل ذلمه ای خرد شده            ۱ عدد متوسط

پیاز بزرگ                              ۱ عدد رنده شده

رب گوجه فرنگی                      ۲ قاشق

نمک و زعفران                        به مقدار لازم

پنیر پیتزا                            ۳۰۰ گرم

برای تهیه کوکو ورمیشل ابتدا قابلمه ای تا نصفه پر از آب کنید و نمک و زعفران درون آن بریزید و روی حرارت قرار دهید.سپس رشته های ورمیشل را برای ۶ تا ۱۰ دقیقه در آب جوش ریخته و اجاره دهید تا پخته شود. در حین پختن ورمیشل تابه ای را روی اجاق قرار دهید و روغن بریزید و پیاز را درون آن تفت دهید و به ترتیتب فلفل دلمه ای و سوسیس و قارچ و مرغ و زعفران دم کرده و ۵ قاشق اب مرغ را درون آن ریخته و خوب تفت دهید و کنار بگذارید. بعد از اینکه ورمیشل پخته شد باید آن را آبکش کنید تا آب آن کاملا خارج شود و آبی که در میان رشته ها است کاملا بیرون بیاید ، سپس رشته ها را در ظرفی مناسب بریزید و تخم مرغ ها را به آن اضافه کنید و خوب بهم بزنید.

تابه ای را روی اجاق قرار دهید و با شعله کم روغن بریزید و نیمی از ورمیشل را درون آن بریزید و پهن کنید ، سپس مواد میانی را روی رشته بریزید و کاملا پهن کنید و پنیر پیتزا هم بریزید و باقی ورمیشل را روی پنیر پیتزا پهن کنید.

بعد از ده دقیقه باید کوکوی ورمیشل خود را برگردانید تا طرف دیگر نیز پخته شود.برای این امر می توانید از یک سینی که از تابه بزرگتر باشد استفاده کنید و کوکو را در سینی ابتدا خالی کنید. بعد از پخته شدن طرف دیگر باید ۵ دقیقه صبر کنید تا کوکوی شما کمی خنک شود و آماده سرو کردن شود.معمولا این کوکو با گوجه فرنگی و زیتون و خیار شور تزیین می شود.